profil firmystavebná činnosťprenájom mechanizmovreferenčné stavbyhotelová činnosťprojektová činnosťkontaktygdpr  

Hotelová činnosť

Horský hotel Remata

Horský hotel Remata*** - wellnes - kongres hotel - je situovaný v malebnom prostredí, obzvlášť príťažlivým pre milovníkov prírody, turistiky a lyžovania. Nachádza sa medzi Kremnickým pohorím a pohorím Vtáčnik s výbornou dopravnou dostupnosťou v každom ročnom období osobným autom ako aj vlakom (vlaková zastávka sa nachádza 7 min. od hotela).

Hotel Remata   Hotel Remata

Wellnes - kongres - hotel je vzdialený 20 km od známeho mesta Bojnice a 20 km (25 min. cesty vlakom) od kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Patrí medzi najmodernejší horský hotel  v danej oblasti a ponúka komfort pre rodinnú dovolenku, kongresové či teambuildingové firemné akcie ako aj detské tábory, školské výlety či lyžiarske výcviky.

Hotel Remata   Hotel Remata

Horský hotel Remata - wellness - kongres hotel -  je typovo rozdelený na dve samostatné ubytovacie zariadenia. Prvou je hotelová časť, ktorá ponúka klientom moderné hotelové 3* ubytovanie. Druhá alternatíva ubytovania je novo zrekonštruovaná turistická ubytovňa, ktorá je vhodná najmä na školy v prírode, detské letné tábory prípadne lyžiarske výcviky.

Hotel Remata   Hotel Remata

K dispozícii zákazníkom je nové relaxančno-wellnes centrum so saunovým svetom (infra-suchá-parná sauna) a vnútorným bazénom s vodnými atrakciami (vírivka, vodopád a protiprúd - teplota vody 29-32°C). Súčasťou wellnes služieb sú aj rôzne masáže ako: medová masáž, masáž chodidiel, reflexnú masáž ako aj klasickú celkovú či čiastočnú masáž.

Hotel Remata   Hotel Remata

Pre firemné akcie vieme zabezpečiť kompletné kongresové služby - od ubytovania s kapacitou do 140 lôžok, ako aj prenájmom našich kongresových priestorov - veľká kongresová sála s kapacitou 130 miest a dva menšie salóniky s kapacitami cca po 25 osôb. S kombináciou wellnes služieb dokážeme zabezpečiť firemný event v príjemnom horskom prostredí s kvalitnými službami.

Hotel Remata   Hotel Remata

Súčasťou hotelového areálu je aj letné kúpalisko (vhodné aj pre teambuildingové aktivity), bowlingové centrum s nočným barom a taktiež tenisový kurt. Za zmienku stojí aj to, že hotel sa nachádza tak povediac "v srdci prírody". Zo všetkých strán je obkolesený krásnou prírodou. Pobyt si môžete spríjemniť vychádzkami, posedením pri krytom ohnisku alebo s hrou s deťmi na našich preliezačkách a pieskovisku.

www.hotel-remata.sk
hotel-remata@mvstaving.sk
0915 753 871, 0907 295 789

 

   

© MV staving, a.s., 2008-2018